Certyfikaty i nagrody

Certyfikaty i nagrody

Szpital Bez Bólu

 

Szpital Specjalistyczny Pro-Familia Łódź został doceniony przez ekspertów i znalazł się w gronie 240 szpitali w Polsce posiadających prestiżowy certyfikat "Szpital bez Bólu".

Polskie Towarzystwo Badania Bólu oraz Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Towarzystwo Chirurgów Polskich, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne zainicjowały program „Szpital bez bólu”, który polega na nadawaniu certyfikatu „Szpital bez bólu” placówkom, które spełnią określone kryteria i przez to przyczynią się do podniesienia jakości uśmierzania bólu pooperacyjnego w polskich szpitalach.

Według danych szacunkowych ból pooperacyjny jest niewłaściwie uśmierzany u ponad połowy pacjentów. Najczęściej wynika to z  problemów organizacyjnych, niewystarczającej wiedzy o uśmierzaniu bólu, braku czasu, a także złożoności postępowania przeciwbólowego.

 

 

Srebrny Znak Jakości

 

Szpital PRO-Familia, w którym dbamy o komfort, zdrowie i bezpieczeństwo przyszłych mam oraz ich dzieci został nagrodzony Srebrnym Znakiem Jakości.

Na uroczystej Gali Nasze Dobre Łódzkie odebraliśmy statuetkę i tytuł, gratulowaliśmy pozostałym laureatom i wyróżnionym, ale przede wszystkim dziękowaliśmy ogromnej ponad 24000 rzeszy naszych pacjentów i sympatykówza oddanie głosu na Szpital Pro-Familia. To wielki sukces nowej placówki.

Łódzka Pro-familia po zaledwie roku działania została dumą regionu.

 

rejestracja

Rejestracja od poniedziałku do piątku
w godzinach 08:00 - 18:00

Kontakt:

+48 42 207 00 07

Szpitalu Specjalistycznym PRO-FAMILIA

Szpitalu Specjalistycznym PRO-FAMILIA

W miejscu, w którym każdego dnia z troską i życzliwością otaczamy opieką całą rodzinę.

Więcej