Warunki pobytu

Warunki pobytu

Warunki na oddziale

Na oddziale Ginekologiczno-Położniczym dla mamy i dziecka przygotowaliśmy przestronne jedno lub dwuosobowe pokoje z łazienkami, wyposażone m.in. w telewizor i dostęp do internetu. W każdym z nich znajduje się specjalny kącik do pielęgnacji i kąpieli noworodka. Dbając o samopoczucie naszych pacjentów w każdym pokoju stosujemy system rooming-in, to znaczy, że mama całą dobę przebywa ze swoim nowo narodzonym dzieckiem. Każde łóżko dla pacjentki w naszym Szpitalu posiada automatyczną, pełną regulację wysokości oraz kąta nachylenia, co ułatwia opiekę nad dzieckiem oraz poruszanie się mamie w pierwszych chwilach po porodzie. Łóżka wyposażone są również w system ułatwiający bezpieczne karmienie piersią.

 

Codzienny kontakt z lekarzem

Codziennie w godzinach od 08:00 do 10:00 trwa obchód lekarski. Jeżeli pacjent ma jakieś wątpliwości natury medycznej , może je wyjaśnić z lekarzem podczas obchodu lub później z lekarzem dyżurującym tego dnia.

 

rejestracja

Rejestracja od poniedziałku do piątku
w godzinach 08:00 - 18:00

Kontakt:

+48 42 207 00 07

Codzienny kontakt z lekarzem

Codzienny kontakt z lekarzem

Codzienny kontakt z lekarzem. Jeżeli pacjent ma jakieś wątpliwości natury medycznej , może je wyjaśnić z lekarzem podczas obchodu lub później z lekarzem dyżurującym tego dnia.

Więcej