FAQ

FAQ

Jak zapisać się na warsztaty Bezpieczny Maluch?

Bezpieczny Maluch to ogólnopolska kampania skierowana do przyszłych rodziców.Zapisy na bezpłatne prowadzone są jedynie za pośrednictwem strony internetowej: http://www.bezpiecznymaluch.pl/warsztaty/szczegoly/451.

Czy cena porodu w przypadku ciąży bliźniaczej wzrasta?

 Nie, ceny porodu drogami natury i w drodze cięcia cesarskiego nie ulegają zmianie ze względu na ciążę bliźniaczą lub wieloraczą i wynoszą 4990 zł. w przypadku porodu naturalnego i 5990 zł. w przypadku cesarskiego cięcia.

Co jest zawarte w cenie porodu?

Cena (4990 zł. - poród naturalny, 5990 zł. - cięcie cesarskie) zwiera poród w jednoosobowej, luksusowej sali porodowej z wyznaczonym miejscem dla osoby towarzyszącej oraz pełną opiekę poporodową.

Na tę opiekę składa sie pobyt mamy i dziecka w Szpitalu 2 lub 3 doby po porodzie. W przypadku wskazań medycznych ze strony kobiety lub dziecka  dłuższy pobyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Mama i maleństwo przez cały czas pozostają pod opieką położnych, lekarzy ginekologów - położników i neonatologów w  jednoosobowych pokojach z łazienkami. Każda pacjentka może liczyć na konsultacje z najwyższej klasy doradcami laktacyjnymi i na ich wsparcie bez względu na decyzję o tym, że chce lub, że rezygnuje z karmienia piersią. Do dyspozycji kobiety pozostają rówenież dietetyk, psycholog oraz logopeda.

Każdy pokój wyposażony jest dodatkowo w telewizor i całodobowy dostęp do internetu.

Każde dziecko urodzone w naszym Szpitalu otrzymuje od nas pamiątkowe zdjęcie wykonane przez profesjonalnego fotografa - Agnieszkę Bohdanowicz- w czasie pierwszych dni po narodzinach.

 

Ile kosztuje poród w Pro-Familii Łódź?

Poród drogami natury to koszt 4990 zł. a w drodze cięcia cesarskiego 5990 zł. Jeśli w trakcie porodu drogami natury lekarz ze względu na wskazania medyczne podjemie decyzję o przeprowadzeniu cięcia cesarskiego cena produ nie ulegnie zmianie.

Płatność za poród oraz większość zabiegów można z łatwością rozłożyć na dogodne raty! Więcej informacji pod numerami tel. 42 208 13 05 i 42 208 13 01

Codzienny kontakt z lekarzem

Codzienny kontakt z lekarzem

Codzienny kontakt z lekarzem. Jeżeli pacjent ma jakieś wątpliwości natury medycznej , może je wyjaśnić z lekarzem podczas obchodu lub później z lekarzem dyżurującym tego dnia.

Więcej